Reproduktory Rduch sú špeciálne skonštruované pre ozvučenie katedrál, kostolov, kongresových miestností a všeobecne objektov s náročnými akustickými podmienkami. Reproduktory ponúkajú mimoriadne čistý a prirodzený zvuk, ktorý vynikajúco interpretuje hovorené slovo aj hudbu

Vďaka konfigurácií „line-array“ reproduktory môžu sprostredkovať zvukový prenos širšej mase ľudí, ktorý počúvajú buď hovorené slovo alebo hudbu, pričom zrozumiteľnosť ostáva na vysokej úrovni. V porovnaní s konvenčným reproduktorom poskytujú „line-array“ reproduktory rovnomerné rozloženie zvuku v celej oblasti, pričom nie je príliš hlasný v blízkosti reproduktora a príliš tichý vo väčšej vzdialenosti od neho.

Vďaka svojmu estetickému vzhľadu, reproduktory nepôsobia rušivo v priestore kostolov a katedrál. Povrch reprodutora je pokrytý náterom odolným voči poveternostným podmienkam. Farba môže byť  voliteľná podľa palety RAL.

  

 

 

Reproduktory typu KG sú vyrobené zo sklolaminátu a sú navrhnuté pre ozvučenie exteriéru, telocviční, športových hál, plavární, tržníc, štadiónov atď…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Digitálne reproduktory typu ACML3 predstavuju najvýznamnejší pokrok smerom k rozvoju reproduktorovej techniky.

Reproduktor vďaka digitálnym procesom umožňuje ovládanie smeru emisie zvuku bez fyzickej zmeny polohy reproduktora, ovládanie uhlu otvorenia emisie a ohniskovej vzdialenosti. Všetky nastavenia je možné vykonať pomocou ACML kontrol softvéru, ktorý je súčasťou dodávky.